Letní tábory 2021

Jak jsme slíbili, od listopadu jsou už k vyzvednutí (a k poslání E-mailem) přihlášky na prázdniny 2021. Jak každým rokem, tak i tentokrát plánujeme několik změn. Nejvýraznější změnou bude, že poslední den – odjezdový bude delší a bude se jezdit odpoledne, hned po obědě (ve zkrácené formě). Tím chceme splnit přání mnohých dětí (i rodičů), aby mohly ukázat, co se naučily a jak jim to jde. První čtyři turnusy budou tak devítidenní, s odjezdem do 16,30.

Další novinkou je přidání jednoho (posledního) turnusu, který bude krátký a tudíž se na něj mohou přihlásit děti, které mohou být na táboře jen velmi krátkou dobu nebo chtějí „příměstský“. Tento poslední turnus je na výběr. Je povoleno dojíždění (bez spaní v chatce), avšak cena je neměnná a nebo zde děti budou spát. Každopádně tento turnus je určen jen pro děti a mládež, které již umí jezdit na koni.

V žádném turnuse se již nebude jezdit poslední den bez sedla, ale v 1.-4.turnuse se bude jednat o „volitelnou disciplínu“. V 5.-7.turnuse bude jedno ježdění bez sedla zahrnuto do ježdění během turnusu.

Další novinkou je, že budeme na konci turnusu rozdávat vysvědčení, ve formě, co se kdo naučil a co umí.

Snad každého potěší, že na prázdniny by mělo být přichystáno 17 skvělých koní, přičemž jedním z nich je úžasný poník Sprite ;).

Také byste o prázdninách měli vidět přibližně dvouměsíční hříbátko od Tiary ;).

A aby toho nebylo málo, do prázdnin plánujeme udělat novou střechu nad stodolou a zvětšit přístřešek pro koně, udělat nové prostorné schodiště do klubovy a vybudovat zastřešené lavičky nad horní a dolní jízdárnou. A pokud se poštěstí a čas a finance nám budou přát, rádi bychom ještě udělali centrální chodník u chatek, zastřešené posezení a zastřešený pink-ponk u chatek.

Chtěli bychom toho udělat ještě více, ale musíme být alespoň trochu realisti :). A pokud toho přeci jen bude více, tak to pro vás o prázdninách alespoň bude jako krásné překvapení.

Přihlášky a info získáte opět nejlépe meilem: psani@rancpohoda.cz nebo i osobně přímo na jízdárně. Pobytový tábor je určen pro děti a mládež od 10-20 let. A zde jsou turnusy, na které se můžete hlásit:

1.turnus 30.6.-8.7.2021 – 9 denní (pro jezdce i nejezdce)

2.turnus 9.7.-17.7.2021 – 9 denní (pro jezdce i nejezdce)

3.turnus 18.-26.7.2021 – 9 denní (pro jezdce i nejezdce)

4.turnus 27.7.-4.8.2021 – 9 denní (pro jezdce i nejezdce)

5.turnus 5.8.-11.8.2020 – 7 denní (jen pro jezdce) – 2x denně ježdění

6.turnus 13.8.-19.8.2020 – 7 denní (jen pro jezdce) – 2x denně ježdění

7.turnus 21.8.-25.8.2020 – 5 denní (jen pro jezdce) – 2x denně ježdění   (možno dojíždět a nespat zde v chatkách)

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE V MENU VLEVO POD „JEZDECKÉ TÁBORY 2021“

A nakonec ještě připomínám, že o jarních prázninách pořádáme příměstský tábor, který bude od rána do večera jen koňský a samozřejmě s každodenní jízdou na koni. O přihlášky je možné si také napsat nebo si ji vyzvednout. Ten je určen pro děti od 8-14 let.

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE V MENU VLEVO POD „PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2021“

You may also like...

Napsat komentář