Instruktor jezdectví – licence

Od posledního víkendu v měsíci únoru až do dubna, téměř každý víkend a v pátky odpoledne, bude u nás na jízdárně Pohoda v Albrechticích probíhat vzdělávací kurz Instruktor jezdectví (akreditace MŠMT), se závěrečnou zkouškou a získání celoživotního osvědčení „Instruktor jezdectví“. 

Kurz je určen především pro všechny, kteří mají dostatek zkušeností s koňmi a chtějí vyučovat další jezdce v jízdě na koni. Svým obsahem je však vhodný i pro ty, kteří se chtějí v jezdeckém sportu vzdělávat a dozvědět se mnoho nových a zajímavých věcí.  

Po úspěšně složených zkouškách může absolvent požádat o vystavení živnostenského listu pro „výcvik jezdců na koni“, může fungovat jako instruktor jezdectví v jezdeckých klubech, může oficiálně vést jezdecké hodiny… Upozorňujeme však, že absolvent tohoto kurzu nebude veden v systému JIS a nemůže dělat garanta na ZZVJ. Pokud chcete Kurz instruktora jezdectví ČJF, musíte si počkat do podzimu 2021, kdy se u nás bude otevírat tento kurz;).   

NA TENTO KURZ NEPOTŘEBUJETE MÍT (ANI VOZIT) VLASTNÍHO KONĚ, PRO VŠECHNY POTŘEBNÉ LEKCE A ZKOUŠKY VÁM KONĚ PŮJČÍME (v ceně kurzu). Je však možné kurz a zkoušky absolvovat na vlastním koni.

Uzávěrka přihlášek je již 10.2.2021 a je jen omezený počet volných míst!

Více na: http://www.rancpohoda.cz/node/1097

(menu – Instruktor jezdectví – kvalifikace)

meilový kontakt: instruktorpohoda@seznam.cz

You may also like...

Napsat komentář