Jarní prázdniny u koní, na koních a s koňmi

V termínu jarních prázdnin pro okr. Karviná, tedy od 7.3.2022-11.3.2022 se u nás bude konat příměstský tábor – prázdniny u koní, na koních a s koňmi. Celý den bude na jezdectví, jak v praxi, tak v teorii.  Hlavními instruktory budou: Petr B., Katka M. a Zlatka N..   

Děti budou rozděleni do několik skupin, podle věku a hlavně zkušeností s koňmi. Prioritou bude jízda na koni, péče o koně (čištění), a získat co největší přehled o jejich potřebách a chování. Součástí je také jízda na koni bez sedla, voltižní cviky, skákání přes překážky, a spousta dalšího. K dispozici bude vytápěná klubovna, oběd a pitný režim. 

Program je zajištěn od 8-16,30h., ale je možné přijet již od 6,30 a odjet naopak nejpozději v 17,30.

Náš jezdecký příměstský jarní tábor je určen dětem od 8-18 let, v případě sourozenců může být mladšímu 7 let. Můžou být úplní začátečníci, nebo naopak děti velmi jezdecky zkušené, každopádně podmínkou je, že opravdu musí mít velký zájem o koně. Jinak se tu budou nudit. Instruktoři připravují skrz naskrz koňovitý program. 

Podmínkou účasti je potvrzení ze zaměstnání nebo z ČSSZ, že oba rodiče jsou zaměstnáni nebo jsou OSVČ, případně z ÚP, že jsou v evidenci a aktivně si hledají práci. Tento tábor je částečně dotován EU.

O přihlášku je potřeba si napsat meilem a následně ji meilem poslat vyplněnou zpět, nebo si ji vyzvednout a vyplněnou osobně předat na jízdárně Pohoda.

Je nutné zaplatit 1.000 Kč nevratnou zálohu (osobně, nebo na účet). Vratná je pouze při doložení lékařem o nemoci nebo úrazu dítěte, nebo z důvodu nařízené karantény, nebo z důvodu nepovolení konání táborů z nařízení vlády. 

Zbývající část 1.800 Kč se platí až v den nástupu – na místě – osobně.

Na tento tábor není možné vystavit fakturu a čerpat z FKSP!

Není možné zajistit individuální stravu (alergikům), ani přijmout handicapované.   

O přihlášku si můžete napsat na: psani@rancpohoda.cz nebo si ji vyzvednout osobně na jízdárně Pohoda. 

Moc se na vás těšíme!

You may also like...

Napsat komentář