Jak se objednat

ZÁKLADNÍ INFORMACE O OBJEDNÁNÍ JÍZDY NA KONI

  1. Pro první objednání nebo informace o jízdě na koni prosím volte telefon nebo osobní kontakt.
  2. Volat můžete na tel.: 607 562 141 (Eva Nohelová). Pokud se nedovoláte napoprvé, nebo napodruhé, prosím zkoušejte později znovu (jakýkoli den 8-20h.). Jsou situace, kdy nemůžu telefon zvednout.
  3. Vaši osobní návštěvu je nejlepší telefonicky domluvit. Pokud přijedete bez předchozí domluvy, může se stát, že budete muset pro informace několik desítek minut čekat. Osobní informace podáváme pouze v po-pá v čase 15-18h. a v so-ne v čase 13-16h.   
  4. Pro opakované nebo pravidelné objednání je nejlepší využít možnosti SMS zprávy. Je také možné se domluvit v den ježdění na ježdění následující.
  5. V OBJEDNÁVKOVÉM SYSTÉMU najdete volná místa na konkrétní ježdění. Jakmile si vyberete, stačí poslat SMS, na jaké konkrétní ježdění se objednáváte.
  6. Kontrolu nad objednávkou vašeho ježdění na koni najdete v objednávkovém systému, který je aktualizován 1-2x denně. 
  7. V případě deštivého nebo mrazivého počasí prosím volejte 1-2 hodiny před objednanou hodinou a ověřte si, zda se ježdění koná. I když u vás prší, u nás nemusí… Nemáme halu a pokud je to možné, v dešti nejezdíme. V případě zrušení ježdění posíláme objednaným jezdcům SMS zprávy asi hodinu předem. 
  8. Pokud jste větší skupina (min. 4 lidé) a máte zájem o vyjížďku na koni v kroku, avšak žádný z uvedených termínů v objednávkovém systému vám nevyhovuje, zavolejte nebo napište, pokusíme se vám vyhovět.
  9. Ve výjimečných případech, kdy se objedná nedostatečný počet jezdců na konkrétní hodinu, může být hodina zrušena, nebo sloučeny dvě hodiny v různých časech v jednu. Jezdci jsou o tomto včas informováni. 
  10. Je-li brána zavřena, v žádném případě nevstupujte dovnitř, zvoňte nebo zavolejte na č. 607 562 141. Upozorňujeme, že areál hlídá ostrý pes! 

CENY ZA JÍZDU NA KONI NAJDETE PO ROZKLIKNUTÍ „CENY“.