Příměstské tábory – Únor 2021

O jarních prázdninách 22.2. – 28.2.2021 se u nás bude konat příměstský tábor. Protože se jedná o dotovaný tábor (nelze na něj uplatnit příspěvek z FKSP). Z čeho nelze ustoupit, je věk. Tento příměstský tábor je pouze pro děti od 8-14 let (nesmí v den konání akce mít 15.narozeniny).

Děti můžou dojíždět v čase mezi 7-8,30h. a odjíždět mezi 16-17h. (Kdo by potřeboval přijíždět dříve nebo později, protože rodiče musí do práce, bude mu vyhověno).

Počet dětí, pro které se příměstský tábor koná, je 30. Protože je tábor určen (díky dotaci) pro děti z Pobeskydí, nebo pro rodiče pracující v Pobeskydí, budou mít tyto děti v příjmu přednost. Zbývající místa moc rádi obsadíme dětmi z měst (a ostatních obcí). Ty budou vedené jako náhradníci. Zda se dostaly na tábor, či nikoli, budou rodiče vyrozumněni první týden v únoru 2021. 

Aby bylo možné určit, kolik je volných míst pro děti mimo region Pobeskydí, je příjem přihlášek pouze do 31.1.2021. Do té doby rodiče musí dodat originál přihlášku a originál potvrzení obou rodičů z práce nebo z ÚP, u samoživitelů postačí potvrzení z práce samoživitele a zaplatí poplatek v hotovosti.            

Přihlášky a potvrzení ze zaměstnání se příjmají OSOBNĚ každou sobotu a neděli (od 15.11.2020), od 10-14 hodin v areálu Jízdárny Pohoda. Originál přihlášky a originál potvrzení z práce je možné poslat poštou na adresu Pohody, nebo v obálce vhodit do schránky. Přihlášky a formulář pro zaměstnavatele zasíláme meilem, nebo předáme osobně v uvedené dny a hodiny.

Program bude maximálně koňský, jak jen bude v našich silách. To znamená 2x denně jízda na koni, čištění koní, starání se o koně a jejich prostředí, spousta teorie, kvízy, koňská soutěž, koňské filmy, výtvarné soutěže i se zaměřením na koně, stolní hry, ale něco málo i nekoňské chvilky…

Děti dle činnosti budou rozděleni na jezdce a začátečníky, a dále také na mladší a starší.

Jízda na koni bude přizpůsobena počasí a povrchu. 

Příměstský jarní tábor je vhodný pro jezdce i začátečníky, kteří milují koně se vším všudy a za každého počasí.  

Cena za tábor je 1950 Kč.

Touto částkou rodiče platí: jízdu na koni 2x denně (kromě doby, kdy by pršelo), 5x oběd, pitný režim, ceny do soutěží, medaile   

Dotovaná část zahrnuje: pronájem vytápěné klubovny se zařízením, zaplacení vyškolených instruktorů a vedoucích, výtvarný materiál a sportovní potřeby.   

Pokud by se tábor nekonal z důvodu vládního nařízení (covid), bude celá částka vrácena.

Pokud by se dítě nedostalo na tábor pro velký zájem, kdy by musely být upřednostněny děti z Pobeskydí, bude rodičům vrácena celá částka. 

Pokud by rodiče potřebovali odhlásit dítě z jejich zdravotních důvodů a doložili by potvrzení lékaře, byla by vrácena celá částka.

Pokud by rodiče dítě chtěli odhlásit (z jiných důvodů než doloženě dlouhodobě zdravotních) do 31.1.2021, bude odečteno ze zaplacené částky 300 Kč, zbytek by byl vrácen, pokud v termínu od 1.2. – 20.2.2021, bude odečteno 950 Kč, zbytek by byl vrácen. Pokud by rodiče chtěli odhlásit dítě v termínu od 21.2.2021, nebo pokud dítě na tábor nenastoupí, nvrácena žádná část z platby. Stejně tak se nevrací žádná část z platby, pokud by se dítě nedostavilo všechny dny.

Po zaplacení tábora a dodání přihlášky a potvrzení můžeme vystavit dárkový poukaz na tuto akci, třeba k narozeninám“. ebude 

Projekt „Příměstské tábory“ je spolufinancován Evropskou únií, programem „Podpora rodičů na trhupráce“, operační program „Zaměstnanost“

Relativně blízké obce z Pobeskydí:

Albrechtice 
Bruzovice 
Dobrá 
Dobratice
Dolní Domaslavice
Dolní Tošanovice
Fryčovice 
Hnojník 
Horní Bludovice
Horní Domaslavice
Horní Suchá 
Horní Tošanovice
Chotěbuz 
Komorní Lhotka
Lučina 
Nošovice
Palkovice 
Pazderna 
Pražmo
Raškovice 
Ropice
Smilovice 
Soběšovice 
Staříč
Stonava
Střítež
Těrlicko
Třanovice
Vělopolí
Vojkovice
Vyšní Lhoty
Žermanice