Víkendový pobyt

Víkendový pobyt pro dospělé (18+)

 • Jedná se o třídenní pobyt u koní (od pátku do neděle) s jízdou na koni.
 • Je určen pro všechny, kdo zvládají minimálně samostatně klusat na jízdárně a vysedat. Není možné přijmout úplného začátečníka.
  • Musí se jednat o jezdce staršího 18 let
  • Spí se v chatkách, nad stájemi nebo je možno každý den dojíždět.
  • Příjezd je v pátek mezi 15-16,30 hodinou, odjezd pak v neděli po 18 hodině.
  • V ceně je 5 hodin jízdy na koni, pro pokročilé včetně skokových či drezurních hodin a vyjížděk (kdo co chce), k tomu je možné plavit koně v řece nebo si zajezdit bez sedla (dle zájmu). V ceně je také celodenní jídlo, a základní nealko. Nepsaným pravidlem je, že každý účastník donese nějakou pozornost z domova „buchtu, chipsy, lahvinku, sušenky, oplatky apod.,“ které se nechávají na stole po celou dobu pobytu a každý si bere, co chce.
  • Součástí programu je také teorie na různé téma (dle přání nebo domluvy). Ta je zpravidla po obědě.
  • Akce je určena až 16 jezdcům. Avšak při počtu menším než 8 účastnících se jezdců je akce zrušena.
  • „Víkenďáky“ se konají zpravidla 2-3x v roce a je nutné si místo zarezervovat (termíny naleznete v „Naše akce“) a zaplatit nevratnou zálohu nejpozději 2 měsíce před akcí 1.000 Kč. Zbytek částky (1.950 Kč) se doplácí na místě v den konání akce. Pokud si s sebou chce někdo vzít drahou polovičku nebo kohokoli jiného, bez ohledu na věk (nad 12 let) je nutné zaplatit 1.700 Kč za tohoto účastníka. Tato částka pokrývá především jídlo. 
  • Na této akci se zpravidla podílejí: Eva Nohelová, Aneta Burešová, Daniela Priesolová, Lenka Pučová, kuchařka Irena Svobodová  
    
   V ceně je: 5 hodin jízdy na koni, pro pokročilé včetně skokových či drezurních hodin a vyjížděk (kdo co chce), k tomu je možné plavit koně v řece nebo si zajezdit bez sedla.
   V ceně je jídlo:
   sobotní a nedělní snídaně
   sobotní a nedělní oběd
   páteční, sobotní a nedělní večeře s tím, že jeden večer je opékání párků a polévka, druhý z večerů je grilování. Nedělní večer je studený švédský stůl.
   V ceně je také čaj a káva a voda s citronem.
   Nepsaným pravidlem je, že každý účastník donese nějakou pozornost z domova „buchtu, chipsy, lahvinku, sušenky, oplatky apod.,“ které se nechávají na stole po celou dobu pobytu a každý si bere, co chce.
   Ubytování – Spaní:
   je možné denně dojíždět domů nebo zůstat zde na noc v chatkách. Spaní v chatkách je v ceně. Snídaně je zpravidla v 8 hodin. V případě že zde jezdci zůstávají spát v chatkách, toto spaní je zdarma, je nutné si s sebou dovézt vlastní peřinu nebo spacák a prostěradlo !!! ;). Ubytovaným v chatkách je k dispozici letní koupelna.
   Pokud někdo chce spát v pokojích s vlastním soc.zařízením nad klubovnou (dva pokoje pro 2-3 osoby), povlečení k dispozici, je cena za pokoj pro tuto akci je:
   2 noci (platba za pokoj): 3 osoby 1.800 Kč, 2 osoby 1.600 Kč, 1 osoba 1500 Kč 
   (1 noc není možná)
   Možnost plného využití kuchyňky, TV.