KLUBOVÉ PARKUROVÉ ZÁVODY – 16. října 2022

FOTOGRAFIE: https://1drv.ms/u/s!AjqjwfTAL5VeteBvH5fytfIPo8lhzw?e=t7mECl

Výsledky závodů naleznete ZDE.

!Nově vloženy plánky parkurů a startovací listina!

Všechny srdečně zveme v neděli 16. října 2022 na naše hobíčkové Klubové závody.

První start je na plánu v 10 h. (začíná se prohlídkou parkuru a opracováním). Prohlídka parkuru bez koně je možná do 10 h., od 10 h.je pouze na koních a vždy pouze pro následujících 6-7 jezdců (podle rozhodnutí na věži rozhodčích). Jsou povoleny 2 určené zkušební skoky.   

PŘIHLÁŠENÍ MOŽNÉ MEILEM psani@rancpohoda.cz, ANEBO SMS tel. 607 562 141, NEJPOZDĚJI DO 14. 10. 2022 !!

Přejímka je od 9h. a bude probíhat po celé dopoledne (pro ty, kdo chtějí přijet později na vyšší soutěže)

Přejímka je do 9,50. je u vchodu do areálu, po 10h.na věži rozhodčích.

Parkury:

  1. soutěž: kolmé skoky a křížky do 50 cm (určeno jen pro poníky s dětmi, děti do 11 let a opravdu začínající jezdce). Vodič možný při zachování obvyklé trasy po parkuru.
  2. soutěž: kolmé skoky, dvojbradlí a oxery do 60 cm
  3. soutěž: kolmé skoky, dvojbradlí a oxery do 70 cm
  4. soutěž: kolmé skoky, dvojbradlí a oxery, s výplněmi některých skoků do 80 cm
  5. soutěž: kolmé skoky, dvojbradlí a oxery, s výplněmi některých skoků do 90 cm

1. – 3. soutěž bez kombinací a stejným kurzem na parkuru, 4. – 5.soutěž s jednou kombinací a tyto dvě soutěže mají stejný kurz na parkuru

Ceny: pro první 3 nejlepší v každé soutěži máme poháry, od 4.místa kokardy – počet dekorovaných je podle počtu startujících v soutěži. Pro první tři jsou také věcné ceny připravené k výběru a vyzvednutí na věži rozhodčích.

Věcné ceny darovaly: Jezdecké potřeby – Heřmanice a JK Pohoda Albrechtice

Přesnou elek. časomíru sponzoruje a zajišťuje: OnlineSystem s.r.o.

Po celou dobu akce je připraveno občerstvení.

Parkování je na louce. 

Nezapomeňte vzít s sebou průkazy koní!!! 

Startovné: 250 Kč za koně/start

JEDEN JEZDEC NA STEJNÉM KONI MŮŽE JET JEN 2 SOUTĚŽE.

SOUTĚŽ Č. 1 NECHTE PROSÍM JEN PRO ZAČÁTEČNÍKY A PRO DĚTI NA PONY!

SOUTĚŽ Č. 1 JE MOŽNÉ ABSOLVOVAT S VODIČEM.

PRO ZÁJEMCE O DREZURU: drezurní závody společně s parkurovými klubovými závody budeme pořádat opět v květnu a v červnu 2023, Z1 a Z2, hodnoceno zvlášť, v omezeném počtu, vždy 12 soutěžících pro každou soutěž.  

 

Plánky parkuru:

 

Startovací listina:

DO 50 CM
1. Fonioková Eva – MELI
2. Luzarová Denisa – LAFI
3. Tomašáková Ella – BEN
4. Porciaty Sára – VISTA (Akimarol)
5. Horvátová Kája – TIWAZ (Akimarol)

6. Šlichtová Sofie – MELI
7. Klimszová Katka – LAFI
8. Sommer Adéla – BEN
9. Szeligová Valča – DEZI (Akimarol)
10. Byrtusová Kiki – pony MÁJA (Gutová Katka)

11. Bužková Verča – MELI
12. Křištofová Zuzka – LAFI
13. Loryková Katka – BEN
14. Valachová Eliška – KEKS
15. Peroutková Nela – SAMBA

16. Jurečková Tereza – MELI
17. Šlichtová Sára – EVEREST
18. Gerlichová Zuzka – CHANTAL
19. Křenová Klárka – TIARA

 

 

DO 60 CM
1. Loryková Katka – LAFI
2. Křištofová Zuzka – BEN
3. Luzarová Denisa – CHANTAL
4. Šlichtová Sofie – MELI
5. Šlichtová Sára – EVEREST
6. Křenová Klárka – TIARA

7. Daňková Karolína – LAFI
8. Fonioková Eva – BEN
9. Mžiková Viki – MELI
10. Gerlichová Zuzka – EVEREST
11. Tomašáková Ella – TIARA
12. Peroutková Nela – SAMBA

13. Nováková Zuzana – LORISA (Akimarol)
14. Dvořáková Anna – ALEK (Akimarol)
15. Szczepanszká Anna – WHITE (Akimarol)
16. Vlachopulosová Nela – MIA (Akimarol)
17. Žwaková Sofie – LESA
18. Bužková Verča – LAFI

19. Jurečková Tereza – BEN
20. Sommer Adéla – EIMI
21. Szemlová Magda – LESA
22. Klimszová Katka- LAFI
23. Gubišová Petra – KEKS

24. Lubojacká Vendula – VILÍK (Gutová Katka)
25. Gubišová Kristýna – LESA
26. Říhová Kateřina – PICCOLA BALERÍNA (JK Vanilla)
27. Paseková Magdaléna – LOLA (JK Vanilla)
28. Kiedroňová Sofie – MUSTAFA

DO 70 CM
1. Mžiková Viki – LAFI
2. Gubišová Kristýna – LESA
3. Nohelová Zlata – EIMI
4. Szemlová Magda – BEN
5. Knápková Nikol – EVEREST
6. Lubojacká Vendula – VILÍK (Gutová Katka)

7. Motlochová Anička – LAFI
8. Vítková Tereza – LESA
9. Brzosková Klára – EIMI
10. Svobodová Barbora – DEZI (Akimarol)
11. Nováková Zuzana – LORISA (Akimarol)
12. Dvořáková Anna – ALEK (Akimarol)

13. Páčová Valerie – PRETTY (Akimarol)
14. Páčová Olina – DIOR (Akimarol)
15. Szczepanszká Anna – WHITE (Akimarol)
16. Vlachopulosová Nela – MIA (Akimarol)
17. Jordánová Lucie – LORISA (Akimarol)

18. Říhová Kateřina – PICCOLA BALERÍNA (JK Vanilla)
19. Paseková Magdaléna – LOLA (JK Vanilla)
20. Gubišová Petra – KEKS
21. Kousalová Hana – TEXAS
22. Zapalačová Markéta – BROTHER RALPH

23. Žwaková Sofie – MELI
24. Wojkovská Monika – ALEK (Akimarol)
25. Fikáčková Tereza – DEZI (Akimarol)
26. Kiedroňová Sofie – MUSTAFA
27. Sordylová Markéta – LAILEY APOLO

DO 80 CM
1. Motlochová Anna – EVEREST
2. Blažejová Nela – BEN
3. Valachová Kristýna – ETRUZA
4. Valošková Vivien – TIWAZ (Akimarol)
5. Kousalová Hana – TEXAS

6. Fiorellino Bella – EVEREST
7. Nohelová Zlata – EVITA
8. Burkot Petr – LESA
9. Potyszová Elen – CALIBRO
10. Motlochová Karolína – MELI

11. Knápková Nikol – EVEREST
12. Díková Natálka – EVITA
13. Sordylová Eliška – LAILEY APOLO
14. Vítková Tereza – LESA
15. Tomečková Jana – CALIBRO
16. Paszková Dominika – SALY

 

DO 90 CM
1. Brzosková Klára – EVEREST
2. Tomečková Jana – CALIBRO
3. Nohelová Zlata – EVITA
4. Motlochová Karolína – MELI
5. Paszková Dominika – LESA

6. Fiorellino Bella – EVEREST
7. Potyszová Elen – CALIBRO
8. Blažejová Nela – LESA
9. Valachová Kristýna – ETRUZA

10. Burkot Petr – EVEREST
11. Díková Natálka – CALIBRO
12. Nohelová Zlata – SALY
13. Tomečková Jana – EVITA

Napsat komentář